Prodej a tvorba READY-MADE společností

Záruka nejnižší ceny na trhu Záruka nejnižší ceny na trhu

Koncese na prodej alkoholu

Tuto službu nabízíme všem fyzickým osobám, OSVČ, nebo právnickým osobám s přiděleným Ič, kteří mají Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, nebo Hostinskou činnost. Objednejte si tuto službu u nás a neztrácejte svůj čas stáním ve frontách na úřadech. Vše vyřídíte z pohodlí domova a fronty za Vás vystojíme my.

CENA ZA VYŘÍZENÍ KONCESE
VČ. SPRÁVNÍHO POPLATKU

1 499 Kč*
BEZ DPH

objednat >

NABÍZÍME VYŘÍZENÍ KONCESE NA PRODEJ ALKOHOLU A LIHOVIN DO 7MI PRACOVNÍCH DNÍ!

 

Vyřízení koncese na prodej alkoholu a lihovin

Víte o tom, že nově platí novela živnostenského zákona, která zavedla koncese na prodej alkoholu a lihovin? Pozor, senát parlamentu ČR schválil změnu živnostenského zákona, který zavádí koncese na prodej alkoholu a lihovin. Koncese bude platit pro všechny podnikatele: fyzické osoby, právnické osoby a společnosti, které prodávají, distribuují nebo obchodují s alkoholickými nápoji, alkoholem a lihovinami.

Novela živnostenského zákona vyšla dne 2.10.2013 ve Sbírce zákonů ČR, účinnost nabyla dne 17.10.2013. O koncesi si můžete zdarma požádat nejpozději do 17.4.2014. Od tohoto data je již vydání koncese zpoplatněno částkou 500,-.

Co to znamená v praxi? Pokud s alkoholem obchodujete a prodáváte ho třeba v restauraci či obchodě, musíte vlastnit koncesní listinu, jinak nebudete moci alkohol prodávat!

Co musíte udělat? Zažádat o koncesi nejpozději do 6 měsíců od účinnosti zákona, tedy do 17.4.2013. koncese budou vydávány i po tomto datu avšak již za poplatek 500,- bez DPH.

Tuto službu nabízíme všem fyzickým osobám, OSVČ nebo právnickým osobám s přiděleným Ič, kteří mají Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, nebo Hostinskou činnost.

Objednejte si tuto službu u nás a neztrácejte svůj čas stáním ve frontách na úřadech. Vše vyřídíte z pohodlí domova a fronty za Vás vystojíme my.

 

CENA ZAHRNUJE:

  1. kompletní vyřízení a zastoupení na živnostenském úřadu, včetně dokumentace a správního poplatku 500,-

  2. o výsledku zapsání koncese budete obratem informováni

  3. službu poskytujeme v rámci celé ČR a to i korespondenčně!

  4. možno účtovat pro neplátce DPH i bez DPH

  5. vyřízení koncese běžně provádíme do 7 pracovních dní, nikoli za dobu 30 dní, která je standardem


MÁTE ZÁJEM O TUTO SLUŽBU?

Kontaktujte nás na emailu:
koncese@simplyoffice.cz

V e-mailu nám prosím zašlete o jakou společnost či OSVČ (fyzickou osobu) se jedná, abychom mohli dle údajů v Obchodním rejstříku či živnostenském rejstříku dohledat potřebné informace. Na základě Vašeho požadavku Vám vystavíme zálohovou fakturu a zašleme plnou moc k vyřízení koncese pro našeho pracovníka.

Objednat

Objednat službu pomocí formuláře

Napište číslicemi "třidvajedna":

Kontaktujte nás

Jsme na příjmu PO - PÁ
od 7:30 do 17:00
 
info@simplyoffice.com
 
+420 777 939 963

Newsletter

Chci vědět, co je nové...