Prodej a tvorba READY-MADE společností

Záruka nejnižší ceny na trhu Záruka nejnižší ceny na trhu

Správa telefonních hovorů

Pevná telefonní linka s unikátním pražským, nebo brněnským telefonním číslem. Vyberte si buď pevnou linku s přesměrováním na Váš telefon, nebo pevnou linku s obsluhou, která se bude představovat jménem Vaší společnosti. Asistentka vyřídí hovor, klientovi předá vzkaz zvoleným způsobem – sms, mail, telefon - dle požadavku klienta.

MĚSÍČNĚ JEN

100 Kč*
PEVNÁ LINKA
S PŘESMĚROVÁNÍM
objednat >

MĚSÍČNĚ JEN

300 Kč*
PEVNÁ LINKA
S OBSLUHOU
objednat >

Náklady spojené s provozem kanceláře snadno ušetříte, pokud začnete využívat službu adminstrativního sídla společnosti.

 

Další služby k pronájmu administrativního sídla

Administrativní sídlo není fyzickým pronájmem prostorů. I když toto sídlo figuruje v obchodním a živnostenském rejstříku a na Vašich vizitkách, ve skutečnosti sídlíte jinde, nebo podnikáte z domova. Tím jednak šetříte své finance a jednak své firmě sídlem na lukrativní adrese v Praze či v Brně zvýšíte kredit v očích potenciálních obchodních partnerů či zákazníků.

Kromě označení sídla a poštovní schránky štítkem Vaší společnosti Vám nabízíme i služby administrativní asistentky. Ta za vás zdarma přijme doručenou poštu a postará se o její úschovu nebo následné přeposlání do Vašich rukou. Jednou týdně Vám také zašle e-mailem informace o došlé poště a naskenuje obálky.

V budově je přítomna i recepční, která zajistí osobní nebo telefonický kontakt s Vašimi zákazníky. Využít můžete i služby správy telefonních hovorů. Vyberte si buď pevnou linku s přesměrováním na Váš telefon, nebo pevnou linku s obsluhou, která se bude představovat jménem Vaší společnosti.

Zajistíme pro vás také externí správu datové schránky. Bez obav tak můžete odjet na dovolenou. Datovou schránku za vás denně zkontrolujeme a při doručení datové zprávy vás neprodleně kontaktujeme

 

Pronajměte si zasedací místnost

V sídle naší firmy si můžete zarezervovat plně zařízené kanceláře nebo zasedací místnosti - pro uskutečnění obchodních schůzek nebo firemních jednání. Včetně svátků a víkendů.

Praha1 > Praha2 > Brno >
Chci zjistit více >
Objednat

Objednat službu pomocí formuláře

Napište číslicemi "třidvajedna":

Kontaktujte nás

Jsme na příjmu PO - PÁ
od 7:30 do 17:00
 
info@simplyoffice.com
 
+420 777 939 963

Newsletter

Chci vědět, co je nové...