Prodej a tvorba READY-MADE společností

Záruka nejnižší ceny na trhu Záruka nejnižší ceny na trhu

O nás

Kdo jsme, jaké jsou naše vize a cíle.

kdo jsme

 • Simply Office s.r.o. je společnost se základním kapitálem
  2 000 000 Kč, stoprocentně vlastněná českým majitelem.
  Naším vlastníkem tedy není žádná offshore společnost s anonymním majitelem a sídlem v daňovém ráji, ale skutečný člověk, jehož lze v případě potřeby kontaktovat. Své sídlo máme v objektu, který vlastníme. Veškeré daně také odvádíme v ČR, kde také podporujeme několik nadací jako je např. Centrum Paraple, nadační fond Českého rozhlasu a jeho projekt Světluška, nadace Dobrý Anděl a další.

 • Od roku 2012 se specializujeme na prodej ready made s.r.o., zakládání s.r.o. pro klienty na klíč a poskytování sídel, včetně služeb administrativní kanceláře. Společnost vznikla okolo týmu lidí, kteří se touto problematikou zabývají od roku 2004. Od roku 2012 jsme založili a prodali více než 2 500 ready made společností, a založili pro naše klienty více než 1 000 s.r.o. na míru. Tato čísla stále rostou. Zjednodušili jsme tak začátek podnikání velkému množství podnikatelů. Uvedená čísla nás řadí na špičku v oboru v České republice.

 • Výše uvedené skutečnosti přináší našim klientům maximální možnou záruku kvality a profesionálního přístupu týmu lidí, kteří mají zkušenosti se stovkami prodejů či založení firem na klíč. Díky velkému množství zakládaných a prodaných ready made společností Vám také můžeme vždy garantovat tu nejnižší možnou cenu na trhu. A to i se zárukou toho, že pokud někde najdete cenu nižší, tak my Vám cenu vždy dorovnáme a ještě Vám dáme dodatečnou slevu.

 • Sídla pro společnosti našich klientům poskytujeme na nejprestižnějších adresách v ČR v Praze 1 – Starém Měste, Praze 2 - Vinohradech a Brně – Střed. Vždy ve vlastních nově rekonstruovaných Office housech s perfektním a moderním zázemím, které je ve formě zasedacích místností k dispozici i našim klientům. Všichni naši klienti jsou označeni přímo na budově sídla dle zákona. Na všech adresách je v provozu recepce s asistentkou a klienti tak nemají problém s tím, když je někdo chce kontaktovat, pokud si to přejí.

 

naše vize a cíle

 1. Poskytovat vždy nejlepší služby za nejlepší možnou cenu

 2. Nabízet klientům vždy něco navíc oproti konkurenci

 3. Ulehčovat klientům start podnikání a šetřit jim jak jejich čas, nervy, tak samozřejmě i finanční prostředky

 4. Těm, kteří už podnikají, pomáháme s urychleným startem jejich nových projektů

 5. Budovat tým naprostých profesionálů ve svém oboru, kteří budou umět klientům vždy poskytnout co nejlepší a nejprofesionálnější servis

 6. Používat vždy ty nejmodernější technologie, které usnadňují život jako našim zaměstnancům, tak klientům

 7. Nabízet moderní a příjemné zázemí pro jednání našich klientů a to vždy ve vlastních prostorech

 8. Být seriózním poskytovatelem služeb a partnerem našich klientů, na kterého se budou moci vždy spolehnou

 9. Být seriózním poskytovatelem služeb a partnerem našich klientů, na kterého se budou moci vždy spolehnout

 10. Chceme být největším poskytovatelem služeb v oboru, což se nám momentálně daří…

 

náš tým


tým praha


Naše dva týmy zkušených specialistek na zakládání a převody obchodních společností a administrativní sídla jsou našim novým i stávajícím klientům plně k dispozici.


tým brno


Týmy se také starají o kompletní správu sídel o poštu stávajících klientů na Praze 1, Praze 2 a v Brně. V rámci brněnského týmu také působí oddělení Back Office a Fakturace a správy pohledávek.

 
Zeptejte se

Kontaktujte nás pomocí formuláře

Napište číslicemi "třidvajedna":

Kontaktujte nás

Jsme na příjmu PO - PÁ
od 7:30 do 17:00
 
info@simplyoffice.com
 
+420 777 939 963

Newsletter

Chci vědět, co je nové...