Prodej a tvorba READY-MADE společností

Záruka nejnižší ceny na trhu Záruka nejnižší ceny na trhu

Založení společnosti na klíč

CENA JIŽ OD 6 900 KČ

Máte podnikatelský záměr a potřebujete rychle a bez problémů založit firmu? Chcete se při zakládání Vaší společnosti vyhnout úředním průtahům, chybám a zbytečným vícenákladům? Naše služby pro Vás znamenají výraznou úsporu času, financí a starostí, jinak spojených s papírováním, vyřizováním, čekáním a s rizikem komplikací, které založení společnosti mohou provázet.

Jak to funguje?

8 důvodů proč založit s.r.o. na přání

 1. Levnější vstupní náklady - platíte správní poplatky a notářský zápis

 2. Klient je prvním vlastníkem a případně i jednatelem společnosti s ručením omezeným

 3. Dle nového zákona možnost volby základního kapitálu společnosti již od 1 Kč, více zde

 4. V případě vlastního kapitálu klienta je společnost je zapsána za cca 1-2 týdny. V případě zapůjčení základního kapitálu za cca 3 týdny

 5. Možnost za drobný příplatek založit bez vlastního kapitálu

 6. Společnost obsahuje všechny specifika požadovaná klientem: název společnosti, adresa sídla společnosti, strukturu statutárních orgánů, individuální znění společenské smlouvy atd.

 7. Možnost založení na základě plné moci, více zde

 8. Možnost poskytnutí smlouvy s tichým společníkem*, více zde

 

Založení firmy v ČR obsahuje 9 procesních kroků a trvá 20 dnů. Jde tedy zdlouhavý proces, který významně komplikuje začátek podnikání. Co s tím?

 

Výhody založení od simply office

 • Pomůžeme Vám zvolit optimální typ nově zakládané společnosti podle Vašich potřeb a představ.

 • Vyřídíme za vás vše, co je pro rychlé a úspěšné založení firmy třeba.

 • Výrazně zkrátíme dobu, kterou založení společnosti běžně trvá, pokud byste si vše na úřadech vyřizovali sami (zpravidla jde o 1 týden, oproti až několika měsícům).

 • ​Ohlídáme veškeré právní, formální a obsahové náležitosti dokumentace tak, aby se předešlo procesním chybám, komplikacím a zbytečným vícenákladům.

 • Dáme Vám stoprocentní záruku úspěšnosti zápisu firmy do Obchodního rejstříku (statistiky uvádějí, že problémy provázejí až 10% zakládaných společností).

 • K nově založené společnosti Vám nabízíme umístění sídla na prestižní adrese na Praze 1, Praze 2, v Brně či Ostravě za cenu iž od 199,- / měsíc. Více zde

založení společnosti v číslech

200

Založení společností
na míru v roce 2016


450

Založení společností
na míru v roce 2015

350

Založení společností
na míru v roce 2014

100

Založení společností
na míru v roce 2013

Naše nabídka

Co znamená založení firmy na klíč?

Založení společnosti je složitý proces návazných právních a administrativních kroků. Abyste jím nemuseli sami a zdlouhavě procházet, jsme tu pro Vás.

Každá minuta může nahrávat Vaší konkurenci. Proto již neztrácejte čas a kontaktujte nás. Pokud si k založení společnosti přizvete profesionály, nemusíte sledovat žádné legislativní změny ani obvolávat úředníky, jestli ve věci Vaší žádosti již rozhodli.

Na založení společnosti Vám stačí jediná schůzka, kde dohodnete veškeré podrobnosti a vyjádříte svoje představy. Firma bude mít název i sídlo podle Vašeho přání.

Ve službě založení společnosti s.r.o. budete mít k dispozici základní poradenství v této oblasti, přípravu dokumentů včetně nezbytné komunikace s úřady.

Cena založení společnosti s ručením omezeným vás vyjde na částku
od 6 900 Kč bez DPH. V případě Vašeho zájmu si navíc můžete půjčit základní kapitál. Cena je konečná vč. Administrativních, správních a jiných poplatků

Založení společnosti na klíč představuje nesporně pohodlnější a ve finále jednodušší způsob, jak začít podnikat.

 

Máme pobočku v Praze a Brně, nemusíte tedy jezdit daleko. Pokud chcete například společnost se sídlem v Praze, ale jste z Moravy, můžete navštívit naši pobočku v Brně.

 

Služba založení s.r.o. zahrnuje

 • ​Základní poradenství v oblasti založení společnosti - projdeme Vaše požadavky, zda jsou v souladu s platnou právní úpravou, případně je do takové podoby upravíme

 • Připravíme veškerou potřebnou dokumentaci, která bude přílohou návrhu na zápis společnosti do obchodního rejstříku – zajistíme tak za Vás veškerou administraci včetně notářského zápisu

 • Vyřídíme za Vás veškerou zdlouhavou a náročnou komunikaci s příslušnými úřady, které nelze opomenout při založení společnosti (obchodní rejstřík, živnostenský úřad)
 • Vyřídíme předmět podnikání: výroba, obchod a služby. Neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona - 80 volných živností v základní ceně

 • Připravíme návrh na zápis společnosti do obchodního rejstříku a společnost založíme

 • Garantujeme Vám správné znění všech dokumentů a administrativní bezchybnost od první schůzky až do založení společnosti s ručením omezeným (s.r.o.) do příslušného obchodního rejstříku

 • Po založení společnosti do obchodního rejstříku Vám v případě zájmu o tuto nadstandardní službu připravíme dokumenty k okamžité registraci nově založené společnosti na příslušný finanční úřad

 
 

ZALOŽení na klíč
řešíme i na dálku bez Vaší osobní účasti

Pro občany ČR, SR i jiných zemí.

 
 
 
Ceník služby

ZÁKLADNÍ CENA ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI NA KLÍČ

Vlastní kapitál

10 900 Kč*
ZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA
6 900 Kč*
objednat >

Náš kapitál

15 900 Kč*
ZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA
11 900 Kč*
objednat >

Společnost s ručením omezeným s Vaším kapitálem. Společnost podle Vašich představ je založená zhruba za 2 týdny v případě, že máte k dispozici vlastní kapitál.


Společnost s ručením omezeným s naším kapitálem. V případě zapůjčení se doba protáhne na 3 týdny. Založení společnosti s požadavky klienta naší společností, po jejím zapsání do Obchodního rejstříku převedeme společnost na klienta a podáme návrh na zápis změn do Obchodního rejstříku.

Poskytnutí smlouvy o založení s.r.o. s tichým společníkem. Pokud jako podnikatel nezískáte úvěr od banky, můžete ještě využít možnost, která se blíží klasickému úvěru. Podstatou tichého společenství je, že kdokoliv vloží do podnikání jiné osoby nějaký svůj vklad, a podnikatel mu tento vklad zhodnocuje tím, že na něj převádí určitou část svého zisku. A pokud se mu v podnikání nedaří, pak ztrátu nenese sám, ale nese ji spolu s ním i jeho tichý společník. Příplatek za tuto službu je 2000 Kč bez DPH.

 

>> AKČNÍ CENY PLATÍ JEN PŘI SOUČASNÉM OBJEDNÁNÍ ADMINISTRATIVNÍHO SÍDLA OD SIMPLY OFFICE <<


Zjistit cenu administrativního sídla >
 

ceny jsou bez DPH

doplňkové službyExpresní zápis do OR*
Program STANDART / NA MÍRU

2 066 Kč* / 5 785 Kč* bez DPH
Vázaná nebo řemeslná živnost - včetně správního poplatku 2 000 Kč bez DPH / kus
Koncese na prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin - včetně správního poplatku. Více > 1 499 Kč bez DPH / kus
Koncese ostatní - včetně správního poplatku 5 000 Kč bez DPH / kus
Registrace k DPH či jiné dani (např. silniční) 1 000 Kč bez DPH / kus
REDY-MADE s poskytnutím smlouvy o tichém společenství*. Více > 2 000 Kč bez DPH
Poskytnutí administrativního sídla společnosti. Více > od 199 Kč bez DPH / měsíc
Vyhotovení podkladů pro Obchodní rejstřík při změně sídla (s i bez využití sídla na naší adrese) Více > 500 Kč bez DPH
poradna

Zjistěte více v našich odborných článcích

video

Vaše společnost snadno a rychleObjednat

Objednat službu pomocí formuláře

Napište číslicemi "třidvajedna":

Kontaktujte nás

Jsme na příjmu PO - PÁ
od 7:30 do 17:00
 
info@simplyoffice.com
 
+420 777 939 963

Newsletter

Chci vědět, co je nové...